• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide3

Ubytování


Apartmány v budovách 1+1/40m2

jsou 2 - 3 lůžkové nebo rodinné 4 - 5 lůžkové s palandou pro 2 - 3 děti nebo dalším lůžkem 120 cm širokým,  (do všech lze umístit dětskou postýlku) a jídelním stolem s příslušným počtem židlí. Jsou zařízené novým nábytkem z masivu borovice od firem IKEA, IDEA a JYSK.
Cestovní postýlky, jídelní židličky a koupelnové stoličky pro malé děti máme.

Kuchyně mají kuchyňskou linku 180 cm dlouhou a jsou vybaveny ledničkou s mrazákem, keramickou indukční varnou deskou + nerez nádobím na indukci,
el. konvicí a základním nádobím. 

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a vlastní bojler.

Myslíme i na alergiky, takže všechna lůžka mají nové protialergické matrace a lůžkoviny, na oknech nejsou závěsy ani záclony, jen žaluzie.
To nejen kvůli alergikům, ale také proto, abyste si užili opravdu jedinečný výhled na vodní hladinu nejen z lodžie, ale přímo z Vašeho apartmánu.

Všechny apartmány mají prostornou lodžii k vodě, horní patro navíc ještě balkón k lesu. Lodžie jsou vybaveny plastovým zahradním nábytkem.

Sociální zařízení

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC).

Doprava, parkování

Dostupnost autem, vlastní parkoviště v areálu zdarma.

Další vnitřní vybavení

V hlavní budově se buduje společenská místnost s LCD/TV, herna s kulečníkem, stolem na ping - pong a elektronickými šipkami.
Dětská herna je již v provozu od sezóny 2019.

Chaty v retro stylu pro 14 -16 osob

Chaty jsou s kuchyňkou, v každé je společenská místnost, 5 ložnic (2, 3 a 4 lůžkových) u každé ložnice vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC).
Kuchyňka je vybavená indukční varnou deskou, lednicí s mrazákem,  MW troubou, el. konvicí, toustovačem a veškerým základním nádobím (hrnce jsou nerezové pro vaření na indukci, největší na 8 litrů), venkovní zahradní nábytek.
Chata D je s wifi připojením
Chaty H, I, J bez wifi připojení, avšak s možností připojení k wifi v hlavní budově u restaurace.

Mimořádná nabídka: 
Apartmány v budovách i chaty s možností dlouhodobého pronájmu - osobní jednání

Klikněte zde pro úpravu textu.

Rodinný apartmán 3+1/120m2 v chatě u lesa, kousek od vody

Chata B s wifi připojením je rodinný apartmán 3+1/120m2 v 1. patře s balkónem po celé délce chaty, přístupným z ložnice i obývacího pokoje, jedna ložnice s dvoulůžkem, jedna ložnice se třemi lůžky, obě s možností přistýlky nebo umístění dětské postýlky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou Bedinge/IKEA pro další 2 osoby, jídelní stůl a vybavená kuchyně se sporákem/keramická deska, MW trouba, el. konvice, velká lednice s mrazákem, nerezové nádobí a další kompletní kuchyňské vybavení.

Chata C s wifi připojením je zatím v částečné rekonstrukci, budou zde 2 samostatné apartmánové byty 3+1/120m2 jako v chatě B
(jeden v přízemí s terasou a jeden v 1. patře s balkonem po celé délce chaty, přístupným ze všech tří pokojů).