Ubytování


Apartmány v budovách 1+1/40m2

jsou 2 - 3 lůžkové nebo rodinné 4 - 5 lůžkové s palandou pro 2 - 3 děti nebo dalším lůžkem 120 cm širokým,  (do všech lze umístit dětskou postýlku) a jídelním stolem s příslušným počtem židlí. Jsou zařízené novým nábytkem z masivu borovice od firem IKEA, IDEA a JYSK.

Kuchyně mají kuchyňskou linku 180 cm dlouhou a jsou vybaveny ledničkou s mrazákem, dvouvařičem nebo varnou deskou, el. konvicí a základním nádobím. 

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.

Myslíme i na alergiky, takže všechna lůžka mají nové protialergické matrace a lůžkoviny, na oknech nejsou závěsy ani záclony, jen žaluzie.
To nejen kvůli alergikům, ale také proto, abyste si užili opravdu jedinečný výhled na vodní hladinu nejen z lodžie, ale přímo z Vašeho apartmánu.

Všechny apartmány mají prostornou lodžii k vodě, horní patro navíc ještě balkón k lesu. Lodžie i balkón jsou vybaveny plastovým zahradním nábytkem.

Sociální zařízení

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC).

Vytápění

Zděné apartmány a hlavní budova jsou vytápěny ústředně z kotelny. Apartmány, které jsou pronajaty dlouhodobě jsou navíc ještě vybaveny bojlery.

Doprava, parkování

Dostupnost autem, vlastní parkoviště.

Stravování

Stravování v žádné podobě v letošním roce nezajišťujeme, všechny apartmány mají kompletně vybavené kuchyně a jídelní stůl s příslušným počtem židlí.
Na nedalekých Trhovkách je několik oblíbených restaurací a obchod.
Další obchody jsou v Milešově 3km a v Solenicích 9 km.

Další vybavení

V hlavní budově je společenská místnost s LCD/TV, kulečníkem, stolem na ping - pong a elektronickými šipkami.

Chaty pro 11 až 15 osob - novinka

s kuchyňkou i bez, v každé je společenská místnost, 5 ložnic (2 - 5ti lůžkových) u každé ložnice vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC)