UbytováníApartmány v budovách 1+1/40m2 s lodžií a výhledem na vodu, wifi připojením a klimatizací 

jsou 2 - 3 lůžkové nebo rodinné 4 - 5 lůžkové s palandou pro 2 - 3 děti nebo dalším lůžkem 120 cm širokým, (do všech lze umístit dětskou postýlku) a jídelním stolem s příslušným počtem židlí. Jsou zařízené novým nábytkem z masivu borovice od firem IKEA, IDEA a JYSK.
Cestovní postýlky, jídelní židličky a koupelnové stoličky pro malé děti máme.

Kuchyně mají kuchyňskou linku 180 cm dlouhou a jsou vybaveny ledničkou s mrazákem, keramickou indukční varnou deskou + nerez nádobím na indukci,
el. konvicí a základním nádobím. 

Myslíme i na alergiky, takže všechna lůžka mají nové protialergické matrace a lůžkoviny, na oknech nejsou závěsy ani záclony, jen žaluzie.
To nejen kvůli alergikům, ale také proto, abyste si užili opravdu jedinečný výhled na vodní hladinu nejen z lodžie, ale přímo z Vašeho apartmánu.

Všechny apartmány mají prostornou lodžii k vodě, horní patro navíc ještě balkón k lesu. Lodžie jsou vybaveny plastovým zahradním nábytkem.

Sociální zařízení

Každý apartmán má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a WC a vlastní bojler. 

Doprava, parkování

Dostupnost autem, vlastní parkoviště v areálu zdarma.

Další vnitřní vybavení střediska

V hlavní budově se buduje společenská místnost/herna s kulečníkem, stolem na ping - pong a elektronickými šipkami.
Dětská herna je v provozu.

Chaty v retro stylu pro 15 osob s wifi připojením

Chata D (rodinná), chaty H a I (skupinové), v každé je společenská místnost, kuchyňka, 5 ložnic (2, 3 a 4 lůžkových) u každé ložnice vlastní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC).
Kuchyňka je vybavená indukční varnou deskou, lednicí s mrazákem,  MW troubou, el. konvicí, toustovačem a veškerým základním nádobím (hrnce jsou nerezové pro vaření na indukci, největší na 8 litrů), další lednička je ve vstupní hale, venkovní zahradní nábytek.

Rodinné apartmány 3+1/120m2 v retro-chatách u lesa, kousek od vody

Chaty B a C s wifi připojením mají 3 rodinné apartmány 3+1/120m2 v přízemí a v 1. patře s balkónem po celé délce chaty, přístupným z ložnice i obývacího pokoje, jedna ložnice s dvoulůžkem, jedna ložnice se třemi lůžky, obě s možností přistýlky nebo umístění dětské postýlky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou nebo se dvěma rozkládacími křesly pro další 2 osoby, jídelní stůl a vybavená kuchyně se sporákem nebo keramickou deskou, MW trouba, el. konvice, velká lednice s mrazákem, nerezové nádobí a další kompletní kuchyňské vybavení.

Bezbariérový rodinný apartmán s parametry pro vozíčkáře v přízemí chaty B

Probíhá kompletní rekonstrukce, objednávky pobytů zatím nepřijímáme. Tento apartmán má wifi připojení, bude mít bezprahové řešení, obývací pokoj s jídelnou, vybavenou kuchyni, jednu dvoulůžkovou ložnici s postýlkou + vlastní sociální zařízení, druhou dvoulůžkovou ložnici s možností přistýlky + sociální zařízení s parametry pro vozíčkáře.

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ? NAPIŠTE NÁM, RÁDI VÁM ODPOVÍME.

KONTAKT

Struhy I a II
262 56 - Milešov, Klenovice

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

STAVUS, a. s.
IČ: 45148121
DIČ: CZ45148121